Auto Serwis Ławniczak

63 244 26 85, 665 607 607

lawniczak@bosch-service.pl

Godziny otwarcia: pt: 8:00-16:00, sb: 8:00-13:00

O firmie

Firma rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku motoryzacyjnym 16 marca 1998 r. pod nazwą “Mechanika Pojazdowa”. W roku 2004 firma zmieniła nazwę na AUTO-SERWIS Ireneusz Ławniczak. Obecnie zatrudnia 18 osób, przeprowadzając w tym czasie budowę lakierni i modernizację pozostałych pomieszczeń do napraw mechanicznych i blacharskich, by zwiększyć możliwości oraz zakres wykonywanych przez nas usług i uzyskać lepsze, bardziej przestronne warunki do naprawy i obsługi samochodów. Firma zamierza nadal się rozwijać i przystosowywać do powstających zmian na rynku poprzez dalszą rozbudowę i zakup specjalistycznych urządzeń mając na uwadze przede wszystkim jak najlepsze zadowolenie klientów.

Wśród naszych usług serwisowych znajduje się szeroki zakres napraw blacharskich. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z najnowszych technologii i wielu lat doświadczeń zespołu. Nasza praca to nie tylko dbałość o estetykę i wygląd samochodu, ale również niezwykle dużo uwagi poświęcamy bezpieczeństwu jego przyszłych użytkowników.

Chcąc uprościć procedury związane z naprawą samochodów firma SERWIS ŁAWNICZAK oferuje swoim klientom:

Posiadamy certyfikat uznania warsztatu blacharsko-lakierniczego wydany przez TÜV NORD Polska Sp. z o.o.zgodnie z procedurami – link do certyfikatu TUV.

Autoserwis Ławniczak